آیا واتس آپ به سوی پایان کار خود می رود؟

فیسبوک اخیراً اعلام کرده که با توجه به تغییرات بوجود آمده در اپلیکیشن واتس آپ دیگر نیاز به وارد کردن شماره تلفن برای شناخت کاربران نمیباشد. کارشناسان معتقد هستند با توجه به این تغییرات، امنیت کاربران به خطر افتاده و واتس آپ به پایان کار خود نزدیک می شود.

واتس آپ Whatsapp

فیسبوک اعلام کرده که تغییراتی را در این اپلیکیشن لحاظ کرده است که به زودی در دسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت.

شبکه اجتماعی واتس آپ در اواخر سال گذشته توسط فیسبوک با قیمیت ۰۰۰’۰۰۰’۰۰۰’۱۹ دلار خریداری شد. اکنون بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد که هر روز به تعداد آنها افزوده می شود. فیسبوک انجام این تغییرات را برای حفظ حریم خصوصی کاربران بیان کرده است. و دیگر برای استفاده از این شبکه اجتماعی کاربران نیاز نیست شماره تماس خود را استفاده کنند.

 

فیسبوک در بیانیه خود اعلام کرد ارمغان جدیدی برای کاربران شبکه اجتماعی خود دارد. که ارسال پیام متنی، ارسال تصاویر، ارسال صوت، ارسال فیلم و تماس صوتی از این دست است و به زودی کاربران شاهد ایجاد تماس تصویری خواهند بود.

لازم به ذکر است که فیسبوک این قابلیت را برای واتس آپ غیرفیسبوک خود ارائه کرده است که در حال حاضر در اختیار و دسترس کاربران ایالات متحده و کانادا می باشد و انتظار می رود به زودی این نسخه را در تمام دنیا منتشر کنند.

TwitterGoogle+LinkedInTelegramFacebook

 

منبع : EasyToLearn.ir