طرح های ویژه همراه اول و ایرانسل برای ماه مبارک رمضان

در ماه مبارک رمضان دو اپراتور برتر کشور اقدام به ارائه طرح های ویژه ای برای کاهش هزینه های مشترکین خود کرده اند. در ادامه به معرفی طرح های ارائه شده می پردازیم.

 

همراه اول

طرح ماه مبارک رمضان همراه اولدر طرح ۵+۵۵ همراه اول، مشترکین این اپراتور با فعال سازی رایگان این طرح در مکالمات درون شبکه ای خود بعد از گذشت ۵ دقیقه از مکالمه خود مابقی مکالمه تا سقف ۵۵ دقیقه در همان ارتباط را به صورت رایگان صحبت خواهند کرد.

زمان اجرای این طرح از ۲۸ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ تا ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۴ می باشد. امکان فعال سازی هم برای سیم کارت های دائمی و هم سیم کارت های اعتباری فراهم است. برای فعال سازی عدد ۱ (لاتین) به شماره ۸۰۵۵ ارسال نموده و یا شماره #۴۵۱*۱۱۱* را شماره گیری فرمایید.

همچنین همراه اول در ماه مبارک رمضان، جشنواره عکس سفره ایرانی را با هدف ترویج و ارج نهادن به آداب و رسوم ایرانی برگزار می کند.

 

ایرانسل

ramezan-irancellایرانسل هم در این ماه جشنواره ویژه ای را ارائه کرده است، یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود، شارژ ۲ برابری رایگان و اعطای مجموعا ۱ گیگابایت ترافیک اینترنت رایگان ۵ ماهه به مشترکان جدید و همچنین ارائه طرح ۱۲ ساعت خوش برای برقراری مکالمه و تبادل پیامک، مکالمه سحرگاهی رایگان، عرضه سرویس گروه طلایی، شارژ هدیه و طرح تعرفه قرمز ویژه رمضان به تمامی مشترکان جدید و قدیمی خود خبر داد.

 

یک هفته مکالمه و پیامک نامحدود

مشترکین جدید ایرانسل با فعال سازی سیم کارت (یا سیم کارت هدیه) خود از تاریخ ۱ تیر تا ۲۳ تیر ماه سال ۱۳۹۴ و شارژ حداقل هزار تومانی آن، به مدت یک هفته از مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه میتوانند استفاده کنند. البته بر اساس استفاده منصفانه از طرح هرکاربر نهایتاً قادر به ارسال ۱۰ هزار پیامک خواهد بود.

مشترکین جدید با شارژ ۵ هزار تومانی سیم کارت خود، ۲ برابر شارژ خریداری شده در همان روز شارژ شگفت انگیزه درون شبکه ای دریافت خواهند کرد. برای اطلاع از باقی مانده آن از کد دستوری #۳۲*۱۴۱* استفاده نمایند.

 

یک گیگابایت اینترنت رایگان

با فعال سازی سیم کارت و شارژ حداقل ۲ هزار تومانی ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه هدیه برای ۵ ماه شامل ماهیانه ۱۰۰ مگابایت ترافیک رایگان برای مشترکین جدید سیم کارت های اعتباری ایرانسل در نظر گرفته شده است.

مشترکان جدید ایرانسل، در صورت تمایل می‌توانند ظرف مدت یک هفته پس از فعال سازی سیم‌کارت اصلی، یک سیم کارت هدیه دریافت کنند. برای درخواست سیم کارت هدیه لازم است یک پیامک بدون متن به شماره ۲۱۱۲ ارسال شود تا کدپستی ثبت شده در سیستم برای مشترک ارسال شود. در صورت صحت این کد پستی، می‌بایست برای تایید نهایی یک پیامک دیگر به شماره ۲۱۱۵ ارسال شود. سیم کارت هدیه، بدون هزینه به نشانی مشترک ارسال می‌شود و با فعالسازی این سیم‌کارت و اولین شارژ حداقل ۲ هزار تومانی، ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه رایگان با همین شرایط به سیم‌کارت هدیه نیز تعلق می‌گیرد.

مشاهده اعتبار باقی مانده با کد دستوری: #۲۸*۱۴۱*

 

12hours

۱۲ ساعت مکالمه و پیامک رایگان

تمامی مشترکان جدید و قدیمی سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل با استفاده از طرح “۱۲ ساعت خوش” می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت ۳هزار تومان، از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد و برای مجموعا ۶ ساعت، مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشند.

کاربران حرفه‌ای پیامک هم می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۴*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت ۵۰۰ تومان، از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد، هزار پیامک ایرانسلی رایگان ارسال کنند.

مکالمه رایگان در جزیره هوشمند ایرانسل

مشترکان خدمات جزیره ایرانسل می‌توانند در ماه مبارک رمضان امسال، علاوه بر تخفیف های فوق‌العاده در ساعات مختلف روز، تا ۱۰۰ درصد تخفیف مکالمه سحرگاهی دریافت کنند. مشترکان برای استفاده از این تخفیف‌های هوشمند لازم است با شماره‌گیری کد #۱*۱۳۵* و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۱۳۵، به صورت رایگان به عضویت سرویس جزیره هوشمند درآیند.

محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس، براساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می‌شود. میزان تخفیف درلحظه مشترک، با فعالسازی قابلیت پخش سلولی موبایل روی نمایشگر تلفن همراه و یا شماره گیری کد #۰*۱۳۵* امکان‌پذیر است.

 

gold-group

گروه طلایی

تمامی مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با ایجاد یک گروه طلایی از شماره‌های ایرانسل دوستان و یا همکاران خود از ۲۰ درصد تخفیف در برقراری تماس با اعضای گروه برخوردار شوند.

برای ایجاد این فهرست ویژه کافی است ۲ شماره اعتباری ایرانسلی دیگر به دلخواه و با شماره‌گیری کد دستوری #۳۴۰* در “فهرست طلایی” ثبت شوند. هزینه عضویت در این سرویس ماهیانه ۲ هزار تومان تعیین شده است.

sharj2

شارژ هدیه و طرح قرمز

تا ۲۸ تیرماه، با هربار شارژ حداقل ۵ هزار تومانی، معادل مبلغ شارژ در همان روز، شارژ شگفت انگیز مکالمه ایرانسلی به مشترکان تعلق می‌گیرد. اطلاع از باقیمانده این اعتبار هدیه از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۳۲*۱۴۱* ممکن است. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و یا دریافت شارژ خط به خط نمی‌شود.

همچنین طرح تعرفه قرمز، در ماه مبارک رمضان با امکان مکالمه رایگان عرضه می‌شود. بر این اساس مشترکان اعتباری ایرانسل میتواند این طرح را فعال کرده و از ساعت ۱ تا ۹ صبح، ۲ ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشند.

فعال سازی این طرح به صورت هفتگی با هزینه ۲هزار تومان و با شماره‌گیری #۱*۱*۳*۵۵۵* و به صورت ماهانه با هزینه ۴هزار تومان و با شماره گیری #۱*۲*۳*۵۵۵* امکان پذیر است.

در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل نظیر پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز و جزیره هوشمند ایرانسل، تا پایان اعتبار طرح مربوطه، امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.

TwitterGoogle+LinkedInTelegramFacebook

 

منبع : EasyToLearn.ir