مجموعه ی آموزش های اصلی افتر افکت

در این پست ،ما فیلم آموزش نرم افزار افتر افکت ( After Effects ) را برای شما بزرگواران آماده کردیم. همه ی افرادی که به نوعی با گرافیک و فیلم و انیمیشن سرو کار دارند از اهمیت و ویژگی های نرم افزار افتر افکت آگاهی دارند.

این نرم افزار دارای قابلیت های بی شماری است که کاربر را قادر میسازد به راحتی جلوه های ویژه ی مد نظر خود را برروی فیلم ها اعمال کند .

این نرم افزار در ساخت اکثر فیلم ها ، موزیک ویدئو ها ، انیمیشن ها و … مورد استفاده قرار میگیرد.

آموزش افتر افکت

در این پست ،ما آموزشی را آماده کردیم که ساختار اصلی نرم افزار After Effects را به ما آموزش میدهد ، این آموزش ها بر اساس انجام پروژه های از پیش تهیه شده است که در حین انجام آنها نکات ، دستورات ، ترفند ها و ابزار های مورد نیاز برای انجام آنها آموزش داده میشود .

این مجموعه شامل بیش از ۸۰ ویدئو آموزشی و حدود ۱۰ ساعت فیلم است که طی آن پروژه های گوناگونی طراحی و اجرا میشوند که از بین آنها میتوان به ساخت نوشته ها و گرافیک های انیمیشنی ، تنظیمات مربوط به رنگ ها و تصحیح رنگ ، انواع افکت ها ، ساخت عناصر سه بعدی ، حرکت دوربین به صورت سه بعدی و … اشاره کرد.

در زیر میتوانید دموی این مجموعه آموزشی را مشاهده کنید :

این مجموعه یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش نرم افزار افتر افکت است که به زبان انگلیسی و با قیمتی بسیار مناسب بر روی سایت EasyToLearn.ir قرار گرفته است.

مدت زمان این مجموعه  : بیش از ۱۰ ساعت فیلم آموزشی

قیمت خرید آنلاین : ۱۹۹۹ تومان

حجم مجموعه : ۷۵۴ MB آموزش اصلی + ۳۸۶ MB فایل ها و پروژه های تمرینی

برای خرید بر روی ” خرید لینک دانلود ” کلیک کنید .

لینک دانلود فایل ها برای راحتی شما عزیزان در یک فایل Word قرار داده شده است .

پس از پرداخت مبلغ فوق ، فایل Word در اختیار شما قرار میگیرد.

TwitterGoogle+LinkedInTelegramFacebook

 

منبع : سایت لیندا