iOS 8.4 منتشر شد/ اپل موزیک صدر تغییرات

اپل به وعده خود عمل کرد و iOS 8.4 را به همراه «اپل میوزیک» سرویس جدید استریمینگ موسیقی خود منتشر کرد.

iOS8.4updateاپل از ساعاتی پیش انتشار iOS 8.4 را آغاز کرده است. اگرچه این آپدیت شامل رفع خطاها و تغییرات کوچکی برای سیستم عامل موبایلی اپل است، اما تمرکز اصلی این آپدیت بر روی Apple Music قرار داده شده است.

اپل آپدیت نرم‌افزاری iOS 8.4 را عرضه‌کرده است که دارای برنامه موزیک کاملا جدیدی برای آی‌فون، آی‌پد و آی‌پاد تاچ است که پیش از این برای تست توسط توسعه‌دهندگان در اواسط ماه آوریل دردسترس قرارگرفته بود. تغییرات کوچکی در این نسخه وجود دارد اما شاید مهم‌ترین تغییری که در این نسخه اتفاق‌افتاده است، برنامه کاملا جدید موزیک به همراه اپل موزیک (به همراه آیکون جدید) و سرویس جدید استریمینگ موزیک اشتراکی و بیتس ۱ (ایستگاه رادیو زنده ۲۴/۷) است که امروز راه‌اندازی شد.

AppleiOS8.4

اپل میوزیک سرویس استریمینگ موسیقی آنلاین اپل است که اولین بار در WWDC 2015 به بازار معرفی شد.

اپل با معرفی آیتیونز توانست خود را به عنوان پیشتاز و فرمانروای دنیای موسیقی دیجیتال معرفی کند، اما مدتی است که این سرویس سودآوری گذشته را ندارد و حالا سرویس‌های استریمینگ در حال ربودن گوی سبقت از سرویس‌های مبتنی بر دانلود مانند آیتیونز هستند. اپل میوزیک پاسخی است به حرکت جدید بازار به سمت موسیقی استریمینگ و کوپرتینویی ها امیدوارند که این محصول جدید بتواند جایگاه آنها را در بازار موسیقی زنده نگه دارد.

هزینه استفاده یک ماهه از این سیستم ۹.۹۹ دلار است، اما اپل به تمامی کاربرانش به مدت سه‌ ماه استفاده آزمایشی رایگان را هدیه داده است. همچنین طرح خانوادگی با قیمت ۱۴.۹۹ دلار در ماه در دسترس است و ۶ نفر می‌توانند از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که برای استفاده از این سه‌ماه رایگان، ابتدا باید یک اشتراک یک‌ماهه را خریداری کنید.

AppleMusic اپل موزیک

این سرویس، اجزای مختلفی دارد. برای مثال شما می‌توانید هر آهنگی را که می‌خواهید، از مجموعه بزرگ اپل استریم کنید. بیتس ۱، یک ایستگاه زنده رادیویی است که به صورت اختصاصی ۲۴/۷ در اپل موزیک پخش خواهد کرد. در بخش For You، آلبوم‌ها و لیست‌های پخش برای گوش‌دادن به شما پیشنهاد می‌شود. اپل به خوانندگان اجازه می‌دهد تا به صورت مستقیم به طرفداران خود وصل شوند.

Apple Music اپل موزیک

از باگ‌های رفع‌شده در این نسخه می‌توان به باگ مربوط به پیام‌رسانی که شخصی با ارسال کدی به دارنده آی‌فون باعث کرش‌کردن برنامه پیا‌م‌رسان می‌شد، اشاره کرد.

این نسخه را می‌توانید از طریق خود دستگاه (OTA) دانلود کنید و یا با استفاده نرم‌افزاز آی‌تونز، این نسخه را دانلود و سپس بر روی دستگاه نصب نمایید. این آپدیت برای آی‌فون ۶، ۲۱۸ مگابایت حجم دارد.

TwitterGoogle+LinkedInTelegramFacebook

 

منبع : EasyToLearn.ir